מה זה קרוספיט ואיך מתחילים


קרוספיט היא מתודולוגיית אימון המאפשרת לנו חיים בריאים, עצמאיים ועשירים בתנועה.

אימוני קרוספיט הינם מודרכים, קבוצתיים או אישיים ומשלבים אלמנטים מענפים שונים כגון התעמלות, הרמת משקולות, אתלטיקה, יוגה ועוד. התנועות פונקציונאליות ומתרגמות לחיי היום יום.

במהלך האימונים אנו מפתחים את כלל מרכיבי הכושר הגופני (סבולת לב-ריאה, סבולת כוח, כוח, גמישות, כוח מתפרץ, מהירות, קואורדינציה, זריזות, איזון ודיוק).

אימוני הקרוספיט ניתנים להתאמה לכל אחד.

הם מאתגרים בכל רמה אבל תמיד משאירים אותנו עם חיוך מטופש.

כשמצטרפים למועדון מצטרפים לקהילה תומכת ומפרגנת של אנשים שאוהבים להתאמן ביחד ועוזרים אחד לשני. אתם תכירו חברים חדשים שיעזרו לכם להתמיד ויעודדו אתכם להמשיך להתאמן ולהגיע להישגים.

על מנת להתחיל יש תחילה לעבור סדנת יסודות בה תעברו אבחון תנועתי ותלמדו את תנועות הבסיס, עקרונות תזונתיים ועוד. לאחר הסדנה נרכיב לכם את התכנית הטובה ביותר המשלבת אימונים קבוצתיים, אימוני תזונה ואימונים אישיים לפי הצורך.
שאלות ותשובות:
האם אני צריך להיות בכושר כדי להתחיל להתאמן בקרוספיט? למי זה מתאים?
לא, את הכושר תרכשו באימונים. 
כחלק מתחילת האימונים במועדון נבצע הערכה של יכולותיכם מבחינה תנועתית וננחה אתכם כיצד להתקדם בקצב המתאים לכם. בקרוספיט מתאמנים צעירים ומבוגרים, נשים וגברים בכל הרמות וכולם מתאמנים ביחד עם התאמות אישיות.

מעולה! אז איך מתחילים?
ניתן להתחיל בלקבוע מפגש היכרות אישי ללא התחייבות וללא הזעה (עדיין 😉).
לאחר מכן השלב הראשון באימונים הינו סדנת היסודות, הסדנה מורכבת מ6 מפגשים - 5 מפגשים אישיים של חצי שעה ועוד מפגש קבוצתי של שעה. 

יש לכם אימוני ניסיון?
מכיוון שמאימון קרוספיט אחד לא באמת מבינים מה זה קרוספיט ומכיוון שמטבע הדברים גם לא תוכלו להשתתף באימון באופן מלא ללא מעבר סדנת היסודות אנו לא מקיימים אימוני ניסיון. יחד עם זאת אתם מוזמנים להגיע לפגוש אותנו ולהתרשם מהמועדון, אפילו לצפות באימון באופן מונחה. נשמח לשמוע את הסיפור שלכם ומה אתם רוצים עבור עצמכם כדי שנוכל לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

אוקי נשמע הגיוני אז רק ספרו לי כמה פעמים בשבוע ובאילו שעות?
מעבר לסדנת היסודות אתם לא מחוייבים לימים ושעות קבועים, אתם מסדרים לעצמכם את הלו"ז  - המועדון עובד 6 ימים בשבוע (ללו"ז המלא לחצו כאן) ולרוב אנחנו ממליצים להתחיל ביום כן יום לא 3 פעמים בשבוע כאשר בהמשך רוב אנשים מתאמנים 4-5 פעמים בשבוע.

אחלה ואימונים אחרים שהם לא קרוספיט יש?
פרט לאימוני הקרוספיט הקבוצתיים תוכלו להעזר בנו ל:
אימון לתזונה נכונה
אימון אישי
אימון תנועה טבעית
אימון ריצה
אימון מוביליטי
אימון טכניקה
אימון אונליין

בנוסף לכך אנו מקיימים סדנאות וקורסים בנושאים שונים - שחיית מים פתוחים, הגנה עצמית, ג'ימנסטיקס ועוד. השארו מעודכנים על ידי לחיצה על לייק בדף הפייסבוק שלנו 
 https://www.facebook.com/CrossFitHaShayatim/?ref=bookmarks 
מתאמני המועדון הפעילים מוזמנים להצטרף גם לקבוצה הסגורה שלנו 
https://www.facebook.com/groups/360402794153735/
אז איפה נרשמים?

יאללה נתראה במועדון 😄

אין תגובות:

פרסום תגובה