תזונה

תזונה היא חלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא!
אם אתם רוצים להיות בריאים, לשפר הישגים ולראות תוצאות מהר יותר אתם חייבים להקדיש לנושא את תשומת הלב הראויה לו.

אבל זה נושא כל כך רחב, טעון רגשית ומלא מידע סותר שקשה להבין איך לגשת אליו.
גישת התזונה שלנו באה לפשט את העניינים ולהפוך את התזונה הבריאה לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום ולא לדיאטה חולפת כזו או אחרת שאחריה רק עולים יותר במשקל. אנחנו מאמינים בעבודה, עקביות וסבלנות ומבססים את העקרונות שלנו על מחקרים עדכניים ותוצאות מהשטח שמוכיחות את עצמן שוב ושוב.

איך מתחילים?
שלב ראשון הוא להתחיל להבין מה אתם באמת אוכלים היום - ערכו יומן תזונה מדויק במשך שבוע, אנו ממליצים על שימוש באפליקציה My Fitness Pal.
שלב שני הוא ללמוד! מה ההבדל בין קלוריות למקרו-נוטריאנטים? למה משמשות אבני הבניין של המזון ואיפה אפשר למצוא אותן? כמה לאכול? ועוד. תלמדו יותר - תתיידדו יותר אבל גם ידע בסיסי יקח אתכם כברת דרך ארוכה.
שלב שלישי הוא לתכנן - כן לוגיסטיקה היא חלק גדול מהעניין והצלחה בשמירה על תכנית התזונה תלויה בה. רשימת קניות שמותאמת למה וכמה אנחנו צריכים לאכול וקופסאות מוכנות מראש כשיוצאים מהבית יצילו אתכם מהרגע בו אתם רעבים ומגלים שכל מה שיש לכם לאכול כרגע זה מזון מהיר מהקניון הסמוך או הבורקסים בישיבה בעבודה.
שלב רביעי הוא להכין - מזון איכותי הוא מזון כמה שפחות מעובד שגדל על האדמה או בתוכה ומוכן במטבח הביתי. לא כולם אוהבים או יודעים לבשל אבל מספיק שתפתחו ארסנל קטן של דברים שעובדים בשבילכם, אותם תכינו מראש לכל השבוע במנות מדודות. גם אם אתם לא אשפי מטבח אנו נעזור לכם להכיר מתכונים מתאימים.
שלב חמישי הוא לתזמן - מתי לאכול ומתי לא לאכול כדי למקסם את התוצאות.
שלב שישי הוא לחיות עם התזונה בשלום - להטמיע את כל הידע והמיומנות שרכשתם בנוסף לטריקים קטנים שיקחו אתכם עוד שלב הלאה ויעזרו לכם לגייס גם את שאר בני הבית לצידכם לעוד הרבה שנים של הנאה ממזון ותוצאות במקביל.

אנו מציעים מיני-קורס בסיסי בתזונה לכל המתאמנים שלנו בנוסף לאימון תזונתי אישי למעוניינים.


אין תגובות:

פרסום תגובה