על המועדון

INSPIRE. EDUCATE. EMPOWER.

מועדון קרוספיט השייטים הינו מועדון קרוספיט רשמי (Crossfit Affiliate) הפועל באיזור חוף הכרמל החל ממאי 2015. כיום המועדון ממוקם באיזור התעשיה המערבי של זכרון יעקב.


החזון שלנו הינו להוות מקום מפגש ואימון המתווה למתאמנים דרך להגיע לחופש תנועתי על כל המשתמע ממנו - תחושת מסוגלות וביטחון עצמי, בריאות, משחקיות ועוד.


למה השייטים?


מגלן, אמריגו, קוק, אריקסון, קולומבוס, דארווין, קוסטו ועוד, רבים ממגלי העולמות של פעם היו שייטים, הם הרחיבו את גבולות העולם המוכר להם ע"י התמודדות עם הלא נודע תוך עמידה באתגרים פיזיים ורוחניים גדולים. גם כיום שייט מסמל פריצת גבולות, אתגר וחופש. כמו שכלי השייט הוא אמצעי לחופש תנועה בים אנחנו רוצים לתת לכם את הכלים לחופש התנועתי שלכם. החופש שיאפשר לכם להסתובב בעולם מתוך תחושה של מסוגלות, של ביטחון בכלי המדהים הזה שלכם שנקרא הגוף, של ידיעה שאתם חזקים גם ברוח ויכולים לעמוד בכל דבר שיקרה בדרככם. זו משמעות השם קרוספיט השייטים ואלה מי שאנחנו.
הטרירמה (Trireme), כלי השייט ששלט בסחר והכריע מלחמות בים התיכון, נבחרה כסמלנו כדי להזכיר לנו ערכים אלו של העזה, התמודדות וחופש אך גם את שיתוף הפעולה הנדרש כדי להגיע למטרה בעבודת צוות וערבות הדדית.

אם אתם מזדהים עם ערכים אלו ורוצים להיות חלק מקהילה שחולקת אותם, עם מאמנים שיכניסו לכם רוח במפרשים אז אנחנו מזמינים אתכם לבוא אלינו!

בברכת ים טוב,
קרוספיט השייטים :)


הצוות:

נילי ברטוב, 42, מאמנת ראשית ובעלים


 מודל 78' במצב טוב,  חיה ונושמת ספורט ופעילויותOutdoor  מאז שאני זוכרת את עצמי, מדריכה ומאמנת משנת 2003 עם התמחויות בתחום האופניים, אימון פונקציונאלי ושיקום תנועה.
נשואה לנעמי ומגדלת את קאי.

שנים רבות עסקתי בספורט תחרותי-הישגי: אתלטיקה קלה ומירוצי מכשולים עד הצבא ואופני הרים XCO לאחריו והשתתפתי בתחרויות בארץ ובחו"ל. מהישגי הבולטים: אליפות הארץ למירוצי אתגר 1996 - מקום ראשון, סבב הגביע הארצי באופני הרים קרוס קאנטרי 2004 - מקום ראשון, גביע וולוניה (בלגיה) 2005 – מקום שלישי, מרתון אופני הרים mt. saint ann (קוובק, קנדה) 2006 - מקום ראשון ועוד.

מתוך רצון להמשיך ולהתמקצע בתחום הספורט ובעידודו של מאמני דאז נמרוד דובינסקי ממועדון אופניים ת"א עברתי קורס מדריכי אופניים ובהמשך גם קורס מאמנים (UCI L2) בוינגייט והכשרות נוספות בתחום. על מנת להרחיב את בסיס הידע שלי ולתת מענה מקיף ואיכותי יותר למתאמנים עברתי גם הסמכות רבות בתחום האימון הפונקציונאלי, בתחילה כאימון משלים לרכיבה ובהמשך כתחום עניין עצמאי – תנועה על כל גווניה הפכה לתשוקה שלי. 

פציעות שעברתי כספורטאית משכו אותי גם לתחום השיקום והמניעה והיום שמתי לי למטרה ללמד כל אדם המעוניין בכך, בין אם הוא ספורטאי או רק מחפש להשיב לעצמו איכות חיים, לזוז בצורה יעילה וללא כאבים, להיות פעיל ולהינות מזה.

דגש מיוחד אני שמה על עידוד נשים ונערות להשתתף בפעילויות ספורט ולאתגר את עצמן ככלי לפיתוח אישי מתוך האמונה שכל אישה (ואיש) מעצבת לעצמה את חייה בהתאם לתפיסתה את עצמה וכשאישה מאמינה בעצמה (או איש בעצמו) - אין גבול למה שניתן לעשות. 

בין ענפי הספורט הנוספים בהם עסקתי במשך השנים נמצאים צלילה חופשית וצלילת מכשירים, חתירה, שייט וגלישה, אומנויות לחימה, נהיגת 4X4, קליעה למטרה, טיפוס, צניחה ועוד. בהכשרתי האקדמאית אני אוקיאנוגרפית ואקולוגית ועבדתי במכון לחקר הימים והאגמים ובפרוייקטים שונים.  לקרוספיט הגעתי מתוך חיפוש אחר מתודולוגיות אימון שיתנו מענה רחב לצרכי המתאמנים השונים איתם עבדתי ולצרכי שלי עצמי כמתאמנת. תחילה התאמנתי לבד ובהמשך הצטרפתי גם (לפרקים;) למועדון בפרדס חנה-כרכור עד שב-2014 עברתי את קורס מדריכי הקרוספיט (L1) והבשיל הרעיון לפתוח את מועדון קרוספיט השייטים.

כיום מאמנת קרוספיט ונהנית מכל רגע, מעבירה סדנאות תנועה "פרימיטבעית" בשטח (מאמנת MovNat L2), קורסי הגנה עצמית לנשים, עובדת באופן פרטני עם ספורטאים הישגיים מענפים שונים וממשיכה לרכב ולצאת להינות מהטבע כמה שיותר J
אין תגובות:

פרסום תגובה